O mnie

DOTYK   ANIOŁA

Bioenergoterapeutka i mistrzyni Reiki – Genowefa Masternak – oczyszcza z negatywnej energii, zdejmuje blokady z Ciał Duchowych, aby szczęście zawitało do wnętrza człowieka. Ponieważ każdy doświadczany problem jest progiem dla schodów radości i harmonii w życiu.

Każdy z nas rodzi się z energią REIKI. To energia bezwarunkowej miłości, którą otrzymujemy w momencie przyjścia na świat. Ważne jest, aby ta potężna siła utrzymywała nas w równowadze przez całe nasze życie. Dostęp do niej jest niewyczerpany. Ma ona wiele imion. Znana była we wszystkich kulturach. Po upływie stuleci powraca się to niej, aby pomóc człowiekowi w osiągnieciu szczęścia i dobrostanu, jedności ciała, umysłu i ducha. Sztuka uzdrawiania metodą REIKI dostarcza za pośrednictwem dłoni terapeuty energię tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. REIKI przywraca utraconą, życiową energię, wzmacnia nas na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym, pomaga odzyskać odporność, zwalcza choroby, usuwa napięcia nerwowe, stany lękowe, strach i depresje.

W gabinecie Genowefy Masternak mieszkają Anioły. Ich emanująca energia pomaga przejść z chaosu i hałasu ulicy do ciszy, spokoju i uzdrowienia. Dla każdego oznacza to coś innego – jedni pacjenci odzyskują zdrowie, radość, spokój, a inni uwalniają się od lęków, strachu, by przed podejmowaniem ważnych decyzji życiowych nie popełnić błędu. Każdy człowiek jest wolnym Duchem, Wolną Wolą i ma prawo zmienić swoje życie tak, by negatywność zniknęła bezpowrotnie a zawitała miłość i spokój.

DAR ŻYCIA

Najważniejsze jednak są sprawy ostateczne. Pani Genowefa musiała stawić czoła groźnej chorobie, jaką jest zakażenie całego organizmu (SEPSA). Nasz półtoraroczny wnusio zachorował, został odwieziony do szpitala, lekarze nie dawali nadziei na wyleczenie, ponieważ stan dziecka był bardzo ciężki. Mówi Genowefa: od razu starałam się nawiązać kontakt energetyczny, ale okazało się to bardzo trudne, ponieważ chłopczyk wychodził dwa razy z ciała. Zabiegi wprowadzające do ciała udały się. Zabiegi wykonywałam na odległość, dziewięć razy dzienne. Gdy skończyłam jeden zabieg, zaczynałam kolejny. Kiedy odczułam łączność z ciałem wiedziałam, że się udało, że będzie żył. Po upływie dwóch ciężkich, krytycznych dla dziecka dób lekarze przyznali, że było bardzo źle.

Uzdrawianie metodą Reiki i bioenergoterapią jest nieocenionym dobrem. SEPSA to zakażenie całego organizmu, który jest pozbawiony energii potrzebnej do pokonania choroby, a bioterapia jej dostarcza i likwiduje stany zainfekowane.

Pani Genowefa Masternak interesuje się DUCHOWOŚCIĄ, EZOTERYKĄ. Posiada olbrzymią wiedzę w tym zakresie, a zawdzięcza to licznym kursom, które ukończyła i nadal kontynuuje. 

Pierwsze kursy dotyczyły wiedzy uzdrawiania metodą REIKI. Pani Genowefa była tak zafascynowana tą metodą, że ukończyła wszystkie stopnie, a po latach zrobiła dodatkowo MISTRZA REIKI. Kolejne kursy wiązały się z bioenergoterapią, egzorcyzmami, mikrokinezyterapią, świecowaniem uszu, hipnoterapią /uwalnianie od nałogów/. Pani Genowefa uczyła się od najlepszych nauczycieli, a później zdobytą wiedzę skrupulatnie wykorzystywała w zaciszu swojego gabinetu. Przyjmowała osoby potrzebujące pomocy, zdobywała doświadczenie, skutecznie radziła sobie z chorobami. Jest osobą ciepłą, z ogromnym doświadczeniem, ponieważ uzdrawianiem zajmuje się od ponad dwudziestu lat.

W Błękitnym Gabinecie Pani Genowefy dzieje się wiele. Jako nauczyciel REIKI prowadzi kursy wszystkich stopni, uczy jak dokonać zmian w otaczającym nas świecie, aby życie stało się spełnieniem marzeń pozbawionym lęku. Bóg stworzył człowieka, a człowiek stworzył siebie samego. Jest to powodem nierówności panującej pomiędzy ludźmi. Bezwzględnie należy oczyścić swoje wnętrze z negatywnych energii, oczyścić swój umysł, aby zapanował w nim spokój i zagościły czyste myśli.  Pozytywne myślenie, świadome życie są podstawą zdrowia. Nie należy wracać do przeszłości.

Świat jest Teatrem a my Aktorami. Przychodzimy na Ziemię z planem Boskim, którego nie zmienimy. Możemy zmienić tylko siebie bo tylko to leży w zasięgu naszych możliwości. Gdy zmienimy siebie, wówczas wizja naszego świata zmieni się automatycznie bez niczyjej pomocy.